कोहलपुर, फागुन १९,

पहाडी भेगको थोरै स्थानमा मेघगर्जन र चट्याङसहित हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविद्ले बताएका छौं ।

हाल ठूलो वर्षा गराउने कुनै प्रणाली सक्रिय नभएपनि स्थानीय वायुको प्रभावले पहाडी भेगको थोरै स्थानमा मेघगर्जन र चट्याङसहित हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविद्ले बताएका हुन् । विशेष गरी सुदूरपश्चिम, कर्णाली तथा प्रदेश १ को पहाडी भूभागमा आंशिकदेखि सामान्य बदली तथा अन्य भूभागमा मौसम सामान्यता सफा रहनेछ । सुदूरपश्चिम प्रदेशको पहाडी भूभागका थोरै र बाँकी प्रदेशको पहाडी भूभागका एकदुई स्थानहरूमा मेघगर्जनर चट्टयाङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ ।

सुदूरपश्चिम प्रदेशका केही र बाँकी प्रदेशका थोरै उच्च पहाडी तथा हिमाली भूभागहरूमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ । राति देशको पहाडी तथा हिमाली भूभागमा आंशिकदेखि सामान्य बदली तथा अन्य भूभागमा मौसम सामान्यता सफा रहनेछ । देशका पहाडी भूभागका थोरै स्थानहरूमा मेघगर्जनर चट्टयाङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ । देशको उच्च पहाडी तथा हिमाली भूभागका थोरै स्थानमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको छ। यस्तै भोलि दिउँसो देशको पहाडी तथा हिमाली भूभागमा आंशिकबदली तथा अन्य भूभागमा मौसम सामान्यता सफा रहनेछ ।

देशका पहाडी भूभागका थोरै स्थानहरूमा मेघगर्जनर चट्टयाङ्गसहित हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको छ। राति देशको पहाडी तथा हिमाली भूभागमा आंशिक बदली तथा अन्य भूभागमा मौसम सामान्यता सफा रहनेछ । पर्सि दिउँसो भने देशको पहाडी तथा हिमाली भूभागमा आंशिक बदली तथा अन्य भूभागमा मौसम सामान्यता सफा रहनेछ । राति देशको पहाडी तथा हिमाली भूभागमा आंशिक बदली तथा अन्य भूभागमा मौसम सामान्यता सफा रहनेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.