नेपालमा आजकल हरेक दिन न’राम्रा ख’बरहरु एकपछि अ’र्को गर्दै आइरहेका छन । कहिले ह ’त्या कहिले आ’ त्म ह ’त्या कहिले चो’री त कहिले लु ’टपा’ ट । सं’ क’ट’काल स’किएपछि शान्त बनेको नेपालमा कहिलेकाही न’सो’चेको घ’ट’ना सुन्नु पर्दा सबै नेपालीहरुलाई दु’ खी बनाउदै आएको छ ।

नवलपुरमा फेरि अर्को सो’च्नै न’सकिने घ’ ट ना घ’टे’को छ । श्री’मानले र परिवारले भि’विन्न किसिमका मा’न’सि’क त’ना’ब दिएर झु’ न्डि’एर वा’ ध्य बनाइएको भन्ने माइती प’क्षको आ’रो’प छ। गत फागुन २४ गते आफ्नै घरमा सरिताले पा’ सो ल’गाएर आ’त्मा ह’त्या गरेकि थिइन्।

अर्काकी छोरीलाई जे गरेपनि हुन्छ । जे भनेपनि हुन्छ भन्दै विभिन्न किसिमको ह’र्क’त गरेर स’हन न सकी उनले दे’ ह त्या’ग गरेकि हुन न’त्र ते’स्तो गर्न सक्दिनन् भनेका छन्। उनी पनि पढे लेखेकै थिइन् के राम्राे के नराम्रो राम्रोसँग छु’ट्याउन सक्थिन् भन्नुहुन्छ।

माइती प’क्षले छोरीलाई ज्वाइले द’ल्ली भइस भन्ने । परिवारले औं’ठी सानो भयो भनेर मा’न’सि’क त’नाव दिएर सहन नसकेको र यो क’द’म उठाएको हुन सक्ने भन्दै माइतीले प्र’हरीमा उ’जु’री दिएका हुन्।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published.