आजकाल पुरूषमा यौनशक्ति कमजोर हुनाले आफ्नो पार्टनरसँग पर-पर भाग्ने हिनभावनाले सताउने जस्ता समस्या देखि रहेको छ । यौन शक्ति कमजोर हुनेहरूका लागि आज मैले यहाँ चमत्कारिक औषधि दिन गइरहेको छु ।

यो औषधिको सेवनले मानसिक टेन्सन समाप्त हुनुको साथै बुढो पनि जवान जस्तो बनाउन सक्ने विगत लामो समयदेखि यो औषधि लाखौंले खाइसकेको हुनाले पाठकहरुलाई यहाँ पस्कन गइरहेको छु । औषधि साधारण भईकन पनि यसका फाइदाहरू बहुमुल्य देखिएको छ । यो औषधि ५० बर्ष पार गरिसकेका पुरूषको लागि धेरै उपयोगी देखिएको छ ।

यसको अर्को फाइदा उमेर ढल्किदै गर्दा सम्झने शक्ति कमजोर भएमा पनि यो औषधिले राम्रो फाइदा गर्दछ । यो औषधिले शरिरको सर्विसिङ पनि गर्दछ । हाम्रो शरिरलाई कहाँ के को समस्या छ त्यो समस्या समाधान गर्न समेत यो औषधिले महत्वपूर्ण भुमिका निर्वाह गर्न सक्ने देखिन्छ ।

आज वरिपरि यस्ता अनगिन्ती औषधिहरू छन् जसले कौडीको मुल्यमा लाखौं पैसा बचाउन सक्ने र यस्ता समस्या देखिएको अवस्थामा आफ्नो समस्या बताउन गारो महसुस भएमा समेत यो औषधि फार्मेसीबाट किनेर खान सक्ने छन् भन्ने मैले आशा लिएको छु ।

विगत लामो समयको अनुसन्धानबाट लाजसर्मको कारण डाक्टरलाई आफ्नो समस्या बताउन नसकेका थुप्रै पुरूषहरूले यो औषधिबाट नयाँ जीवन पाउने कुरामा म विश्वस्त छु ।

औषधि खाने तरिका

१. एवेना सटीभा (Avena Sativa) यो औषधि १० देखि १५ थोपा दिनमा दुइपटक थोरै पानीमा राखेर खाने ।

नोट : यो औषधि होम्योपैथीक मदर टिन्चर हो । यो औषधि हरेक होम्योपैथीक फार्मेसीमा उपलब्ध हुन सक्छ । यदि औषधि पाउन गारो भएमा काठमाडौंमा ज्योति होम्यो फार्मेसी डिल्लीबजार ०१-४४३३६६४ र नवलपरासी जिल्लामा बोहोरा होम्योपैथीक फार्मेसी मध्येविन्दु नगरपालिका ०७८-४१००२९ मा सम्पर्क गरेर औषधि प्राप्त गर्न सकिन्छ ।

एवेना सटीभा

*डा. राम बहादुर बोहरा नेपाल वैकल्पिक चिकित्सा विकास परिषद नवलपरासीको अध्यक्ष, बरिष्ट आयुर्वेद डाक्टर, साइन्स इन्फोटेक र नेपालपत्रका सल्लाहकार तथा नेपालपत्रको स्वास्थ्य स्तम्भकार हुनुहुन्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.