काठमाडौं। आफैंलाई जन्माउने आ’मासँग यौ’नमा लि’प्त भएका बेला आफ्ना श्री’मानलाई रं’गेहात प’क्राउ गर्ने श्री’मतीले आफ्ना श्री’मान र सासूबीच अ’नैतिक स’म्बन्ध रहेको पहिलेदेखि नै शं’का लागेको बताएकी छिन् । लो’री लाभोइ नामकी ती महिला म्यासाचुसेट्सको फिचबर्गस्थित आफ्नो घर जाँदा आफ्नी सासू ६३ वर्षकी चे’रिल लाभोइ र आफ्ना श्री’मानलाई यौ’नमा लि’प्त अ’वस्था’मा न’ग्न फे’ला पारेकी थिएन् ।

न्यूज डटकम डटएयुका अनुसार प’क्राउ परेपछि पु’लिससँग सोधपुछको क्र’ममा टो’नी लाभोइ जुनियरले उनीहरुबीच यौ’न’क्रिडा ‘आफैं भएको’ बताएका थिए । भिडियो गेम खेल्दै गर्दा एक अ’र्काको कपडा फुकाल्न लागेपछि यस्तो भएको र यसप्रकारको घ’टना पहिले कहिल्यै नभएको उनले दा’वी गरेका थिए । तर, लोरी लाभोइले भने घ’टनास्थल पुगेका पु’लिस अधिकारीसँग आफूले ती दु’ईबीच यसप्रकारको स’म्बन्ध भएको पहिलेदेखि नै शं’का गरिरहेको बताएकी छिन् ।

लो’रीले आफू अब टो’नीसँग छुट्टिएको यद्यपि एउटै घरमा बस्दै आएको बताउँदै चे’रिललाई त्यो घरबाट हटाउन चाहेको बताएकी छिन् । पु’लिसलाई दिएको एक लिखित बयानमा लोरीले आफूले पहिले पनि आ’माछोराबीच यसप्र’कारको घ’टना थाहा पाएको यद्यपि त्यसको प्रमाण आफूसँग नभएको बताएकी छिन् । यो घ’टना मे १९ को भए पनि अदालतमा भने अक्टोबर २० मा मात्र पेश भएको थियो । यदि यी आमाछोरा दो’षी ठ’हर भए भने २० वर्षको लागि जे’ल स’जाय हुन सक्छ । आमाछोरालाई यौ’नमा लिप्त पाएपछि लो’रीले दिएको सू’चनाको आधारमा पु’लिस अधिकारी मार्क केड्डीलाई घ’टनास्थलमा प’ठाइएको थियो । घ’ट’नास्थल बोस्टनबाट १०० किलोमिटर उत्तरपश्चिममा पर्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.